Witaj!

Zamysłem przy powstaniu tego bloga było stworzenie kompendium o męskiej etykiecie ubioru. Będą tu opisywane zarówno podstawowe zasady, którymi należy się kierować przy tworzeniu klasycznej garderoby i spójnego wizerunku, jak i ciekawostki na temat męskiej elegancji czy anegdoty związane z historią mody męskiej. Zapraszam do lektury :)

Z powodów osobistych zawieszam prowadzenie bloga na jakiś czas...

5.12.09

Zestaw podróżny na bieliznę [Metka by Traczka]

Eleganckiemu mężczyźnie w podróży nie wypada wozić ze sobą bielizny w foliowych reklamówkach. Do tego celu najlepiej nadaje się zestaw podróżny złożony z dwóch woreczków z tkaniny, jeden z czystą bielizną, drugi na bieliznę używaną. Niedawno kupiłam, z zamiarem sprezentowania z okazji zbliżających się świąt, taki męski zestaw u Metka by Traczka:Odebrałam prezent osobiście w pracowni na Mokotowie, ale jest także możliwość kupienia takich zestawów w kilku miejscach w Polsce lub w sklepach internetowych z rękodziełem, tudzież istnieje opcja wysyłki po skontaktowaniu się z autorką. Woreczki mają wymiary ok 26x42cm. Wykonanie i wykończenie bez zarzutu :) Poniżej kilka innych zestawów męskich:

Do zestawu można zamówić mały woreczek na drobiazgi, które zwykle rozsypują się po całej walizce [spinki do mankietów, biżuteria, pasek do spodni itp.]:Napisyręcznie haftowane. Można także zamówić, oprócz standardowych "czyste"/ "brudne" i "wear me"/ "wash me", napisy w obcym języku:

Damski zestaw
podróżny będzie z pewnością udanym prezentem dla dziewczyny, mamy czy siostry z okazji świąt czy urodzin:

Są też wersje dla dzieci, przydatne na koloniach czy wyjazdach klasowych:Taki podwójny zestaw będzie udanym prezentem z okazji ślubu przyjaciół:4 komentarze:

RafalZ pisze...

Świetna strona, bardzo dobre wykonanie i praktyczne porady. Dziękuję i pozdrawiam.

Żaneta pisze...

Cieszę się, że porady się przydały :) w miarę możliwości będą dodawane kolejne wpisy

Anna pisze...

Pani Żaneto,

Mnie też zawsze interesowały sprawy związane z estetyką i pięknem, również ubiorem. Jako studentka socjologii piszę pracę na temat dress code'u w polskich firmach. Niestety problem jest bardzo słabo zbadany, a wiele poszlak ostatecznie zmierza donikąd. Może Pani ma więcej informacji na ten temat? Przykładowo, czy spotkała się Pani w pracy zawodowej z odgórnie narzuconymi zasadami ubierania się? Szczegółowymi wytycznymi? Albo o takich słyszała? Będę wdzięczna za każdą pomoc. Podaję swojego maila:
anna.m.radomska@gmail.com

Anonimowy pisze...

Swietny pomysl